دوره پیرایش مردانه درجه ۲  دوره ی پایه و اصلی آرایشگری مردانه و سکوی پرتاب به سمت شروع شغل آرایشگری مردانه می باشد، درواقع هدف از آموزش آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان این است که هنرجو بعد از اتمام دوره  به حدی برسد که به عنوان یک آرایشگر تازه کار بتواند شخصا قادر به راه اندازی آرایشگاه خود باشد و یا کار خود را  شروع کند.

هنرجو  در این دوره اصلاح صورت , اصلاح سر و کار با قیچی و شانه , روش های کوتاهی با  قیچی و شانه , کار با ماشین و روش های خطی ، شناخت و ضد عفونی کردن ابزار کار , شستشوی سر , سشوار و , حالت دهی ، فرم دهی و مدل های موی  پایه و روز ،علم مرفولوژی چهره(چهره شناسی) و… را آموزش می بیند .

دوره پیرایش مردانه درجه 2

هنرجو بعد از اتمام دوره و موفقیت در آزمون تئوری (کتبی) و آزمون عملی مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهد کرد و این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری می باشد.

لازم به ذکر است که کلیه کلاسها بصورت عملی و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و بر اساس استاندارد های جهانی انجام می گیرد.

قیچی ساعت کلاس ها :

کلاسها در شیفتهای :  صبح ،  ظهر، عصر و شب بر قرار می باشد که هنرجو هنگام ثبت نام به دلخواه با توجه به وقت آزاد خود یکی از شیفت های  آموزشی را انتخاب می کند.

تذکر : از آنجایی که نظم برای آموزشگاه امری مهم می باشد در صورت انتخاب ساعت مورد نظر امکان تعویض ساعت آموزشی نخواهد بود مگر در موارد خاص .

قیچی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه دو قطعه عکس می باشد .

قیچی نحوه ثبت نام :

هنرجو میتواند از قسمت ثبت نام آنلاین اقدام به ثبت نام نموده و بعد از آن با هماهنگی با دفتر اموزشگاه با مراجعه حضوری به آموزشگاه قرارداد کارآموزی را نوشته و امضاء نماید.

قیچی شرایط ثبت نام :

حداقل سن برای ثبت نام در دوره آموزش پیرایش مردانه درجه ۲  دوازده سال تمام می باشد و تحصیلات کارآموز ملاک نخواهد بود .